Stawiając jako absolutny priorytet satysfakcję naszych klientów, gwarantujemy Państwu najwyższej jakości usługi w zakresie serwisu stolarki okiennej i drzwiowej wykonanej z PCV, drewna i aluminium.

W ramach naszej oferty serwisowej proponujemy:

- okresowe przeglądy stolarki okiennej i drzwiowej,
- regulacja i naprawa okien i drzwi,
- wymiana uszczelek,
- wymiana szyb zespolonych,
- montaż listew aluminiowych zabezpieczających dolne krawędzie skrzydła,
- montaż dodatkowych elementów okuć np. ograniczniki otwarcia,
- wymiana klamek na klamki antywłamaniowe z kluczykiem lub przyciskiem,
- naprawa ubytków i uszkodzeń w drewnie,
- montaż nawiewników okiennych, ciśnieniowych i higrosterowanych,
- montaż zatrzasków balkonowych, ogranicznikow otwarcia,
- naprawa "kręcącej się klamki" - okna nie można otworzyć ani zamknąć, ponieważ uszkodzony jest mechanizm przenoszący ruch klamki na    zasuwnicę,
- przekucie okuć z rozwiernych na rozwierno-uchylne z rozszczelnieniem,
- naprawa okien po włamaniu,
- naprawa lub wymiana uszkodzonych elementów okuć,

a także inne wg indywidualnych zapotrzebowań.

Bazując na ogromnym doświadczeniu, oferujemy również pomoc i doradztwo w zakresie wyboru, zakupu oraz montażu okien i drzwi.

Współpraca z cenionymi producentami stolarki okiennej i drzwiowej PCV, drewna i aluminium, daje nam możliwość przygotowania Państwu atraktycjnej oferty na wymianę okien bądź ich montaż w nowej inwestycji.

Proponujemy okna i drzwi PCV wykonane z wykorzystaniem wysokiej klasy systemów takich jak Gealan, Veka, Wital, Decco, okna drewniane wykonane z drewna sosnowego, meranti oraz dębu w różnych liniach i szerokościach 68, 78, 88 i 92 mm, okna drewniano-aluminiowe oraz okna aluminiowe produkowane z profili renomowanych firm Ponzio, Aliplast, Aluron czy Aluprof.

Do zaoferowania mamy również okiennice aluminiowe wypełnione panelem klepkowym pionowym lub poziomym, okiennice z lamelą stałą i okiennice z lamelą ruchomą w szerokiej gamie kolorystycznej.